21:49:30 - یکشنبه 9 ژوئن 2019

وعده سرپرست سازمان تأمین اجتماعی برای پیگیری بیمه هنرمندان و روزنامه‌نگاران

وعده سرپرست سازمان تأمین اجتماعی برای پیگیری بیمه هنرمندان و روزنامه‌نگاران
سرپرست سازمان تأمین اجتماعی تاکید کرد: سازمان تأمین اجتماعی از هیچ تلاشی برای تسریع و تسهیل بیمه هنرمندان، نویسندگان و روزنامه‌نگاران دریغ نخواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمدحسن زدا در صفحه اینستاگرام خود نوشت: هنرمندان، نویسندگان و روزنامه‌نگاران از قشرهای پیشرو و تأثیرگذار در جامعه هستند. آن‌ها علاوه بر به تصویر کشاندن زیبایی‌ها با حضور در میان مردم و درک واقعیت‌های جامعه به خلق اثرهای تأثیرگذار می‌پردازند تا توجه‌ها را جلب کنند به دردها، به این امید که تصمیم‌سازان و تصمیم‌گیران را در شناخت و پیاده‌سازی راه‌حل‌ها کمک کرده باشند.

خبر مهم  حذف ترافیک و کاهش آلودگی با عوارض جدید

وی افزود: اما در طول سال‌های حضورم در سازمان تأمین اجتماعی بسیاری از این عزیزان را دیده‌ام که متأسفانه به دلیل بیمه نبودن از امکان بهره مندی از خدمات سازمان تأمین اجتماعی محروم هستند. این موضوع، دلایل مختلفی دارد که در فرصت‌های بعدی به آن‌ها خواهم پرداخت.

سرپرست سازمان تأمین اجتماعی اضافه کرد: همه ما از جمله هنرمندان، نویسندگان و روزنامه‌نگاران ارجمند به هنگام مواجه شدن با واقعیت‌های ناشی از افزایش سن مانند بیماری و سالخوردگی و همینطور حوادث طبیعی و غیرقابل پیش‌بینی، بیش از هر زمانی به بیمه نیازمندیم. اما چه بهتر این شناخت و احساس نیاز را از زمان جوانی و اوج شکوفایی استعدادهایمان مورد توجه قرار دهیم تا آرامش و آسایش نسبی را برای خود و خانواده‌هایمان رقم بزنیم.

خبر مهم  مهلت پرداخت حق بیمه بیمه‌شدگان خاص تامین اجتماعی تمدید شد

زدا تاکید کرد: در این مسیر، سازمان تأمین اجتماعی از هیچ تلاشی برای تسریع و تسهیل بیمه هنرمندان، نویسندگان و روزنامه‌نگاران دریغ نخواهد کرد.

۲۳۵۲۳۵


منبع :: وعده سرپرست سازمان تأمین اجتماعی برای پیگیری بیمه هنرمندان و روزنامه‌نگاران

0/5 (0 نقد و بررسی)

منبع:
آخرین اخبار سرویس پزشکی پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد