18:25:13 - یکشنبه 24 مارس 2019

اعزام نمایندگان وزیر بهداشت به مناطق سیل زده

اعزام نمایندگان وزیر بهداشت به مناطق سیل زده
معاون درمان وزارت بهداشت و رییس سازمان اورژانس به عنوان نمایندگان ویژه وزیر بهداشت به مناطق سیل زده استان‌های گلستان، مازندران، سمنان و خراسان شمالی اعزام شدند.علی عباسی، مدیرکل پزشکی قانونی مازندران درباره آخرین آمار فوتی‌های ناشی از سیلاب اخیر در مازندران به فارس گفت: سیلاب اخیر در استان ۵ قربانی گرفت. یک مورد خانم ۲۷ ساله در دارابکلا بوده که در مناطق بالادست غرق شد و پیکرش در مناطق پایین‌دست کشف شد. یک مرد نیز در محدوده خطیرکوه محور سوادکوه براثر ریزش سنگ جان خود را از دست داد. دو مورد دیگر نیز مربوط به برق‌گرفتگی به بهشهر بوده که در سیل اخیر و اتصالات برق جان خود را از دست دادند.

شعار سال:قاسم جان بابایی، معاون درمان وزارت بهداشت و پیرحسین کولیوند، رییس سازمان اورژانس کشور به عنوان نمایندگان ویژه وزیر بهداشت جهت مدیریت و پیشگیری از بحران، تداوم رسیدگی و ارتقای خدمات بهداشتی درمانی به مردم سیل زده استان‌های گلستان، خراسان شمالی، مازندران و سمنان منصوب شده و برای ارزیابی روند ارائه خدمات به استان‌های سیل زده اعزام شدند.

علی عباسی، مدیرکل پزشکی قانونی مازندران درباره آخرین آمار فوتی‌های ناشی از سیلاب اخیر در مازندران به فارس گفت: سیلاب اخیر در استان ۵ قربانی گرفت. یک مورد خانم ۲۷ ساله در دارابکلا بوده که در مناطق بالادست غرق شد و پیکرش در مناطق پایین‌دست کشف شد. یک مرد نیز در محدوده خطیرکوه محور سوادکوه براثر ریزش سنگ جان خود را از دست داد. دو مورد دیگر نیز مربوط به برق‌گرفتگی به بهشهر بوده که در سیل اخیر و اتصالات برق جان خود را از دست دادند.

خبر مهم  شرط داروخانه‌ها برای ورود به پرونده الکترونیک سلامت

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران با اشاره به مفقود شدن یک مرد در دارابکلا، بیان کرد: همچنان این فرد مفقود است و اثری از او پیدا نشد.

وی اظهار داشت: دو تن نیز در منطقه مهدشت ساری روز گذشته براثر گازگرفتگی جان خود را از دست دادند که ضرورت دارد مسافرانی که وارد استان می‌شوند به توصیه‌ها و هشدارها توجه کنند.

خبر مهم  به دکتر پیرصالحی گفتم که باید سازمان غذا و دارو پاک شود

گفتنی‌ست سیل طی روزهای ابتدایی سال ۹۸ استان‌های گلستان، خراسان شمالی، مازندران و سمنان را تحت تاثیر قرار داده و خساراتی را به مردم این مناطق وارد کرده است.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازسایت خبری ایران پزشکانتاریخ انتشار ۲فروردین ۹۸، کد خبر: ۱۱۲۶۸،www.iranmd.com


منبع :: http://shoaresal.ir

خبر مهم  ذخیره دارو برای یک سال آینده توسط هلال احمر
0/5 (0 نقد و بررسی)

منبع:
آخرین اخبار سرویس پزشکی پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد