12:14:54 - یکشنبه 11 اکتبر 2020

کرونا مبتلا نشده ام ، تست منفی شد

کرونا مبتلا نشده ام ، تست منفی شد
وزیر بهداشت با رد برخی شایعات در خصوص ابتلای وی به بیماری کرونا تاکید کرد: کرونا نگرفته ام.

به گزارش خبرنگار سلامت گروه علمی فرهنگی هنری خبرگزاری صدا و سیما ، دکتر سعید نمکی در جمع خبرنگاران ، از پیگیری ها و ابراز محبت مردم طی ۲۴ ساعت گذشته قدردانی کرد.

هنوز مورد انتقام ویروس کووید۱۹ قرار نگرفته ام

وزیر بهداشت با اشاره به تلاش شبانه روزی کادر درمان، گفت‌: عارضه ای در مهره کمر به دلیل سانحه کوهنوردی داشتم که گاهی مرا رنج می دهد، بویژه پس از سفری که سرزده با خودرو به سه استان داشتم ، درد افزایش یافت.

خبر مهم  فعالیت 120 هزار خیّر سلامت در سطح کشور

دکتر نمکی افزود: دو شب قبل هم با دو نفر از عزیزانی که بعدا مشخص شد کرونا داشتند جلسه داشتم و به همین دلیل احتیاطا تست دادم و متوجه شدم که هنوز مورد انتقام ویروس کووید۱۹ که مدتی است به آن حمله می کنیم قرار نگرفته ام و ان شاء الله با رعایت شیوه نامه ها بازهم بتوانیم تا یافتن شیوه مقابله با این ویروس در امان بمانیم.

خبر مهم  شناسایی ۲۲۳۸ بیمار جدید کووید ۱۹

همه گیری کرونا با خواهش و تمنا کنترل نمی شود

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: معتقدیم نباید از شیوه های پلیسی برای برخورد با متخلفین کرونا استفاده کنیم اما هیچکدام از کشورهای مدعی دموکراسی هم نتوانسته اند همه گیری را فقط با خواهش و تمنا کنترل کنند.
آقای نمکی افزود: خودم شاهد اهانت یک جوان در نانوایی به فردی بودم که از او خواست تا ماسک بزند، ما برای همه کسبه و اماکن عمومی ناظر کافی نداریم و تقاضا کردیم از نیروی انتظامی، بسیج و همه دستگاه ها کمک بگیریم و اعمال جرائم سخت تر بکنیم.

خبر مهم  سند امنیت و سلامت ترافیک ابلاغ می‌شود

خبر در حال تکمیل است …

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

منبع:
آخرین اخبار سرویس پزشکی پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد