12:14:54 - یکشنبه 11 اکتبر 2020

کرونا مبتلا نشده ام ، تست منفی شد

کرونا مبتلا نشده ام ، تست منفی شد
وزیر بهداشت با رد برخی شایعات در خصوص ابتلای وی به بیماری کرونا تاکید کرد: کرونا نگرفته ام.

به گزارش خبرنگار سلامت گروه علمی فرهنگی هنری خبرگزاری صدا و سیما ، دکتر سعید نمکی در جمع خبرنگاران ، از پیگیری ها و ابراز محبت مردم طی ۲۴ ساعت گذشته قدردانی کرد.

هنوز مورد انتقام ویروس کووید۱۹ قرار نگرفته ام

وزیر بهداشت با اشاره به تلاش شبانه روزی کادر درمان، گفت‌: عارضه ای در مهره کمر به دلیل سانحه کوهنوردی داشتم که گاهی مرا رنج می دهد، بویژه پس از سفری که سرزده با خودرو به سه استان داشتم ، درد افزایش یافت.

خبر مهم  نوبت‌دهی اینترنتی برای نذر خون

دکتر نمکی افزود: دو شب قبل هم با دو نفر از عزیزانی که بعدا مشخص شد کرونا داشتند جلسه داشتم و به همین دلیل احتیاطا تست دادم و متوجه شدم که هنوز مورد انتقام ویروس کووید۱۹ که مدتی است به آن حمله می کنیم قرار نگرفته ام و ان شاء الله با رعایت شیوه نامه ها بازهم بتوانیم تا یافتن شیوه مقابله با این ویروس در امان بمانیم.

خبر مهم  ادعای جراحی لثه بدون خونریزی و با لیزر کذب است

همه گیری کرونا با خواهش و تمنا کنترل نمی شود

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: معتقدیم نباید از شیوه های پلیسی برای برخورد با متخلفین کرونا استفاده کنیم اما هیچکدام از کشورهای مدعی دموکراسی هم نتوانسته اند همه گیری را فقط با خواهش و تمنا کنترل کنند.
آقای نمکی افزود: خودم شاهد اهانت یک جوان در نانوایی به فردی بودم که از او خواست تا ماسک بزند، ما برای همه کسبه و اماکن عمومی ناظر کافی نداریم و تقاضا کردیم از نیروی انتظامی، بسیج و همه دستگاه ها کمک بگیریم و اعمال جرائم سخت تر بکنیم.

خبر مهم  فراخوان همکاری پزشکان داوطلب

خبر در حال تکمیل است …

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

منبع:
آخرین اخبار سرویس پزشکی پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد