20:49:26 - پنج‌شنبه 15 فوریه 2018

پرداخت حق بیمه بدون سابقه قبلی نزد سازمان اجتماعی میسر شد

پرداخت حق بیمه بدون سابقه قبلی نزد سازمان اجتماعی میسر شد
به گزارش خبرگزاری موج و به نقل از روابط عمومی اداره‌کل تامین اجتماعی استان زنجان، سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد ایرانیان خارج از کشور برای درخواست بیمه نیازی به سابقه بیمه ندارند و می توانند بدون سابقه بیمه پردازی خود را آغاز کنند. تمامی اتباع ایرانی شاغل و غیرشاغل مقیم خارج از کشور می‌توانند خود […]

به گزارش خبرگزاری موج و به نقل از روابط عمومی اداره‌کل تامین اجتماعی استان زنجان، سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد ایرانیان خارج از کشور برای درخواست بیمه نیازی به سابقه بیمه ندارند و می توانند بدون سابقه بیمه پردازی خود را آغاز کنند.

تمامی اتباع ایرانی شاغل و غیرشاغل مقیم خارج از کشور می‌توانند خود را نزد سازمان تامین اجتماعی بیمه کنند.

خبر مهم  تغییر در ارائه خدمات آزمایشگاهی تشخیص طبی و مرجع سازمان انتقال خون

برای بهره‌مندی از بیمه ایرانیان خارج از کشور، شخص یا وکیل وی می‌تواند به یکی از شعب سازمان تامین اجتماعی یا به یکی از کارگزاران برون مرزی مراجعه کند.

پرداخت حق بیمه بدون سابقه قبلی

شرایط بیمه ایرانیان خارج از کشور

همچنین متقاضیان این نوع بیمه می‌توانند از طریق غیرحضوری، در سامانه اعلام درخواست بیمه ایرانیان خارج از کشور تقاضای خود را ثبت کنند.

خبر مهم  ضرورت بازنگری قوانین صادرات و واردات دارو/مشکل در گمرک است

حداکثر سن پذیرش تقاضا برای مردان و زنان در زمان ثبت تقاضا ۵۰ سال تمام و حداقل سن متقاضی در تاریخ ثبت تقاضا ۱۸ سال تمام است.

چنانچه سن متقاضی در زمان ثبت تقاضا بیش از ۵۰ سال باشد، پذیرش درخواست وی منوط به دارابودن سابقه پرداخت حق بیمه قبلی معادل مازاد سنی مقرر خواهد بود.

خبر مهم  به این اثر نگاه کنید تا حالتان خوب شود

پذیرش درخواست آن عده از متقاضیانی که قبل از تاریخ ارائه تقاضا حداقل دارای ۱۰ سال سابقه پرداخت حق بیمه هستند، از اعمال شرایط سنی مقرر معاف خواهند بود.

0/5 (0 نقد و بررسی)

منبع:
آخرین اخبار سرویس پزشکی پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد