12:31:59 - پنج‌شنبه 1 فوریه 2018

وزارت بهداشت برای ارتقای کیفیت تجهیزات پزشکی سختگیری‌های زیادی دارد

وزارت بهداشت برای ارتقای کیفیت تجهیزات پزشکی سختگیری‌های زیادی دارد
به گزارش خبرگزاری موج، رضا مسائلی در نشست مشترک با دبیر کل دپارتمان رفاه، سلامت عمومی و خانواده وزارت بهداشت بلژیک، با بیان این مطلب اظهار داشت: شرکت های تولید تجهیزات پزشکی ایران محصولات خود را به کشورهای اروپایی و از جمله آلمان صادر می کنند و این ادعای مدیر دولتی نیست و یک واقعیت […]

به گزارش خبرگزاری موج، رضا مسائلی در نشست مشترک با دبیر کل دپارتمان رفاه، سلامت عمومی و خانواده وزارت بهداشت بلژیک، با بیان این مطلب اظهار داشت: شرکت های تولید تجهیزات پزشکی ایران محصولات خود را به کشورهای اروپایی و از جمله آلمان صادر می کنند و این ادعای مدیر دولتی نیست و یک واقعیت است و در صورت نیاز می توانید با جزییات محصولات ایرانی از نزدیک آشنا شوید.

خبر مهم  هر کودک چهار محال و بختیاری با 4 دندان پوسیده

مسائلی افزود: قصد داریم نظام کنترل کیفی ایران را بر اساس استانداردهای اتحادیه اروپا بنا کنیم و این کار از سال جدید میلادی در دستور کار قرار گرفته است.

مشاور وزیر بهداشت از سفر وزیر بهداشت به یکی از کشورهای اروپایی در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: در این سفر پیشنهاداتی برای استفاده از استانداردهای اتحادیه اروپا در حوزه تولید تجهیزات پزشکی ایران در تفاهم نامه‌ای که امضا خواهد شد، مطرح می‌شود.

خبر مهم  لزوم ارتقا آگاهی داروسازان و پزشکان از عوارض مصرف برخی دارو‌ها

وی در حاشیه این نشست با اشاره به بررسی زمینه‌های همکاری‌های ایران و بلژیک در حوزه تجهیزات پزشکی، گفت: یکی از اهداف سفر اخیر وزیر بهداشت به یکی از کشورهای اروپایی، تسهیل بخشی زمینه‌های صادرات تجهیزات پزشکی ایران به کشورهای اروپایی است.

نظام کنترل کیفی ایران در حال تحول است

بنابر اعلام وبدا، مسائلی یادآور شد: نظام کنترل کیفی ایران در حال تحول است و سعی داریم که از تجربیات اتحادیه اروپا استفاده بیشتری کنیم تا صادرات تجهیزات پزشکی به کشورهای مختلف افزایش یابد.

خبر مهم  طرح تحول سلامت در آستانه ورشکستی/ چگونه می توان طرح بیمه سلامت را نجات داد؟

0/5 (0 نقد و بررسی)

منبع:
آخرین اخبار سرویس پزشکی پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد