2:48:28 - پنج‌شنبه 12 نوامبر 2020

واکنش مشاور رئیس سازمان بازرسی به جوابیه روابط عمومی ریاست جمهوری

واکنش مشاور رئیس سازمان بازرسی به جوابیه روابط عمومی ریاست جمهوری
مشاور اموررسانه‌ای و ارتباطات رئیس سازمان بازرسی کل کشور به جوابیه روابط عمومی دفتر رئیس جمهوری واکنش نشان داد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو،  ایمان شمسایی مشاور اموررسانه‌ای و ارتباطات رئیس و دبیر کمیته اطلاع رسانی سازمان بازرسی کل کشور در صفحه اینستاگرامی اش در واکنش به جوابیه روابط عمومی دفتر رئیس جمهوری نوشت: «روابط عمومی ریاست جمهوری به جوابیه سازمان برنامه و بودجه استناد کرده که اختصاص صد و بیست میلیارد تومان‌از بودجه مبارزه با کرونا برای دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی غلط است و به رئیس سازمان بازرسی کل کشور اطلاعات غلط داده‌اند.

خبر مهم  بهترین و بدترین غذا‌ها برای زخم معده را بشناسید

این در حالی است که در توضیحات سازمان برنامه و بودجه خاطرنشان شده که ابتدا تخصیص نادرست از محل اعتبارات کرونا داده شد و سپس خود اصلاح نمودند. لازم به توضیح است که با وصول تخصیص به دانشگاه، هیأت استقرار سازمان بازرسی، مراتبِ خلاف قانون را به مسئولان دانشگاه، اعلام و پس از آن اصلاح صورت گرفت.

ناگفته نماند اینکه چرا همان بودجه برای ساختمان، آن هم با اشکالات متعدد قانونی اختصاص می‌یابد جای سوال دارد و در دستور پیگیری سازمان بازرسی است و به زودی توضیحات مبسوط آن اعلام می‌گردد.
توضیحات سازمان برنامه را بخوانید:

خبر مهم  نامه جمعی از پزشکان سهمیه زنان خطاب به نمکی

تخصیص طرح مذکور ابتدا طی ابلاغیه شماره ۲۱۱۱۹۴ مورخ ۳۰/‏۰۴/‏۱۳۹۹‬ از محل یک میلیارد یورو منابع صندوق توسعه ملی که طبق برنامه مصوب ستاد کرونا (ابلاغی طی نامه شماره ۶۴۰۱۱ مورخ ۱۷/‏۰۲/‏۱۳۹۹‬ به وزارت بهداشت) می‌بایست ۶۸۰ میلیارد تومان آن به طرح‌های عمرانی اختصاص یابد، ابلاغ گردید.

متعاقباً با توجه به وجود ردیف متفرقه ۸۷-۵۵۰۰۰۰ درجدول شماره ۹ قانون بودجه سال جاری که ویژه کمک به طرح‌های قابل اتمام در سال ۱۳۹۹ است محل پرداخت آن طی ابلاغیه شماره ۲۲۵۸۴۲ مورخ ۰۶/‏۰۵/‏۱۳۹۹‬ اصلاح گردید و تخصیص نقدی آن نیز از حساب موجود خزانه برای طرح‌های تملک دارایی‌های سرمایه‌ای تأمین گردید.»
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر مهم  سرانه تعداد پرسنل پرستاری و مامایی در ایران از ۱۱۱ کشور پایین‌تر است
0/5 (0 نقد و بررسی)

منبع:
آخرین اخبار سرویس پزشکی پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد