3:20:50 - یکشنبه 17 مارس 2019

میزان درآمد سالانه شستا

میزان درآمد سالانه شستا
مدیر روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) گفت: شستا با حدود ۴۲ میلیون عضو در عرصه‌های مختلف اقتصادی کشور فعال است و سالانه حدود چهار هزار میلیارد تومان درآمد دارد.

شعارسال: مدیر روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) گفت: شستا با حدود ۴۲ میلیون عضو در عرصه‌های مختلف اقتصادی کشور فعال است و سالانه حدود چهار هزار میلیارد تومان درآمد دارد.

حسین محمدی در نشست دومین مجمع شورای روابط عمومی‌های شهر تهران افزود: این مجموعه تنها شامل شرکت‌های بزرگ نیست و شرکت‌های کوچک و کم بازده را نیز در بر دارد و در روند اشتغال و اقتصاد کشور نقش بزرگی ایفا می کند.

وی بیان کرد: شستا همچنین در حوزه‌های مختلف اجتماعی و اقتصادی فعالیت می کند و در زمینه مشکلات اقتصادی کشور و صنعت مجموعه ای توانمند است.

محمدی به ایفای نقش مجموعه شستا در مسایل جامعه و بیمه اجتماعی اشاره و اظهار کرد: این شرکت با ۴۰۰ شرکت فعال و برخی کارخانه ها در تلاش است بر خلاف تصورهای موجود در مورد این سازمان اتفاق های بهتری را رقم زند.

وی افزود: امیدواریم در مدتی که در شستا خدمت می کنیم در حوزه ارتباطات بتوانیم خدمات درست و منطقی به مردم و جامعه بدهیم؛ مردمی که خود نیز بخشی از جامعه شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی هستند.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از سایت خبری ایران پزشک ، تاریخ انتشار: ۲۳اسفند ۱۳۹۷ ، کدخبر:۱۱۲۳۰ www.iranmd.com،


منبع :: http://shoaresal.ir

خبر مهم  تا امروز ۲۲۰ میلیون یورو به تولید دارو و واکسن دامپزشکی اختصاص یافته است
0/5 (0 نقد و بررسی)

منبع:
آخرین اخبار سرویس پزشکی پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد