10:35:56 - جمعه 11 دسامبر 2020

مهم‌ترین نگرانی ما الان شب یلداست

مهم‌ترین نگرانی ما الان شب یلداست
معاون وزیر بهداشت درباره احتمال شیوع کرونا در شب یلدا هشدار داد. ایرج حریرچی گفت: مهم‌ترین نگرانی کنونی ما این است که مردم دورهمی‌های شب یلدا را برگزار کنند. تجمع فقط جمع‌های صدنفره در عروسی‌ها نیست. همین که دو خانواده دور هم جمع شوند و جمعی شش‌نفره و هشت‌نفره تشکیل دهند، خطرناک است. شب یلدا را بگذاریم برای سال بعد.

شعار سال: معاون وزیر بهداشت درباره احتمال شیوع کرونا در شب یلدا هشدار داد. ایرج حریرچی گفت: مهم‌ترین نگرانی کنونی ما این است که مردم دورهمی‌های شب یلدا را برگزار کنند. تجمع فقط جمع‌های صدنفره در عروسی‌ها نیست. همین که دو خانواده دور هم جمع شوند و جمعی شش‌نفره و هشت‌نفره تشکیل دهند، خطرناک است. شب یلدا را بگذاریم برای سال بعد.

خبر مهم  افزایش قربانیان مصرف کننده مکمل‌های غیرمجاز

حریرچی با بیان اینکه مهم‌ترین نگرانی ما الان شب یلداست، گفت: دو تا موضوع رادر نظر بگیریم، اگر خانه کسی می‌رویم یا به خانه کسی می‌رویم، ماسک استفاده کنیم. یعنی میزبان و مهمان باید هر دو از ماسک استفاده کنند. خانه فرقی با بیرون و مترو ندارد و بلکه بدتر است. غذا خوردن با هم خطرناک‌ترین کار است.

خبر مهم  درمان سرطان در ایران چند؟

او ادامه داد: نکته دوم این است که حتما خانه‌ها را تهویه کنیم، در یک ساعت ۵ دقیقه یک بار پنجره را باز کنیم تا هوای خانه عوض شود. در بسیاری از کشور‌های اروپایی این کار اجباری است.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری تحلیلی انتخاب، تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۹، کد خبر:۵۸۹۰۵۱، entekhab.ir

خبر مهم  واکسن کرونای شرکت فایزر ۶ نفر را به کام مرگ کشاند

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

منبع:
آخرین اخبار سرویس پزشکی پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد