خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
19/09/11 08:49
شناسه خبر : 59608

مردم نذر خون را تنها مختص به تاسوعا و عاشورا نکنند

بشیر حاجی بیگی سخنگوی سازمان انتقال خون، با بیان اینکه سازمان انتقال خون همیشه آماده خون گیری از مردم است، گفت: اهدا کنندگان خون انجام این عمل خدا پسندانه را تنها در روز‌های تاسوعا و عاشورا موکول نکنند. ...

شعار سال: سخنگوی سازمان انتقال خون از آمادگی همه روزه سازمان متبوعش برای خدمت رسانی به اهداکنندگان خون خبر داد و گفت: مردم اهدای خون را تنها مختص به روز‌های خاص نکنند.

بشیر حاجی بیگی سخنگوی سازمان انتقال خون، با بیان اینکه سازمان انتقال خون همیشه آماده خون گیری از مردم است، گفت: اهدا کنندگان خون انجام این عمل خدا پسندانه را تنها در روز‌های تاسوعا و عاشورا موکول نکنند.

خبر مهم  آخرین اخبار از شیوع کرونا ویروس در کشور

وی با تاکید بر اینکه در روز‌های ماه محرم و ماه صفر می‌توان نذر خون را انجام داد، افزود: خوشبختانه سال هاست که اهدا خون هیجانی در سازمان انتقال خون نداریم و تمامی اهداکنندگان با تصمیم آگاهانه و مسئولانه نسبت به این مهم اقدام می‌کنند.

حاجی بیگی با بیان اینکه امروزه در حوزه اهدای خون در ایام خاص شاهد رویکرد بسیار مطلوبی هستیم، تصریح کرد: باید بتوانیم از این ظرفیت فرهنگی مردم به نحو احسن استفاده کنیم تا مردم به صف‌های اهدای خون بیماران بستری در بیمارستان‌ها بپیوندند.

خبر مهم  تفاهم وزارت بهداشت و سازمان انرژی اتمی درباره واردات تجهیزات پزشکی پرتوزا

سخنگوی سازمان انتقال خون با تاکید بر اینکه خواهش ما از مردم این است که اهدای خون را تنها مختص به روز‌های خاص نکنند، گفت: مردم می‌توانند در طول روز‌های ماه محرم و ماه صفر نذر خون را انجام دهند.

وی ادامه داد: شعار سازمان انتقال خون این است که دسترسی به خون سالم حق همه بیماران بوده ومردم می‌توانند با نذر خون ما را در تحقق این شعار یاری کنند.

خبر مهم  ۱۲ درصد ایرانی ها سیگاری هستند/آمار بالای مصرف قلیان

سخنگوی سازمان انتقال خون یادآور شد: خوشبختانه با داشتن شبکه ملی خون کشور مشکلی در تامین خون مورد نیاز بیماران نیازمند نداریم.

شعار سال ،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری میزان،تاریخ انتشار:۱۹شهریور۱۳۹۸،کدخبر:۵۴۸۵۶۹،www.mizanonline.com

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)