18:29:00 - جمعه 16 فوریه 2018

طب اسلامی موجب وهن مقدسات دینی و روحانیت می شود

طب اسلامی موجب وهن مقدسات دینی و روحانیت می شود
کد خبر: ۸۲۸۳۳۷۵۸ (۶۳۹۲۵۳۶) تاریخ خبر: ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ ساعت: ۱۴:۵۹ ‘; $.ajax({ type: “Post”, url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”, data: “{data:’” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:’” + captcha + “‘ }”, contentType: “application/json; charset=utf-8”, dataType: “json”, success: function (msg) { if (msg.d == “”) { //alert(‘با موفقیت ارسال شد’); ResultText.innerHTML = “ […]

کد خبر:


‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

به گزارش ایرنا، ابوالفضل ایرانی خواه روز جمعه درآئین پایانی پنجمین همایش ملی سلامت معنوی در سالن همایش های غدیر دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم،اظهار داشت: طب سنتی یک مساله پذیرفته شده ای است و هیچ حرفی نیز در آن نیست، ولی باید از عناوین ساختگی مانند طب اسلامی پرهیز کنیم.
وی با انتقاد از نظرات شخصی و باورهای نادرستی که به مراجع عظام نسبت داده می شود، گفت: من از آیت الله مکارم شیرازی شنیدم که چیزی به اسم طب اسلامی نداریم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم بحث طب اسلامی را موضوعی انحرافی توصیف کرد، و افزود: افراد عقاید شخصی خود را به بزرگان دین نچسبانند و از انحطاط دست بردارند.
وی افزود: درمقوله سلامت انسان آن چیزی که به دین ارتباط پیدا می کند، سلامت معنوی است، و باید متولیان و متدینان در این زمینه فعالیت کنند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم دربخش دیگری از سخنان خود با اشاره به همایش یاد شده افزود: سخنان ارزشمندی در راستای موضوع همایش بیان شد، که باید چکیده ای از آن در اختیار جامعه پزشکی کشور قرار گیرد.
وی افزود: به طور حتم با توجه به دستاوردهای این همایش دیری نخواهد پاید که این دستاوردها در قالب یک تعریف جامع و سیاست های عملیاتی، در کنار مسایل دیگر حوزه بهداشت و درمان، به عنوان یکی از عوامل مهم تشکیل دهنده سلامت انسان در داخل و حتی سایر نقاط جهان مورد توجه قرار گیرد.
پنجمین همایش ملی سلامت معنوی با رویکرد «آموزش و ارتقای سلامت معنوی اسلامی – نقش دانشگاه و حوزه»، به همت فرهنگستان علوم پزشکی کشور و دانشگاه علوم پزشکی قم و چند نهاد علمی فرهنگی دیگر روز گذشته در قم آغاز و امروز به کار خود پایان داد.
۷۴۰۳ / ۶۱۳۳/ خبرنگار: محسن آقاگلی ** انتشار:مسلمی

خبر مهم  آمادگی بیمارستان‌ها و اورژانس برای پذیرش مصدومان چهارشنبه سوری

انتهای پیام /*

0/5 (0 نقد و بررسی)

منبع:
آخرین اخبار سرویس پزشکی پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد