15:09:05 - پنج‌شنبه 1 فوریه 2018

زندگی مردم با دشواری مواجه شده است

زندگی مردم با دشواری مواجه شده است
به گزارش خبرگزاری موج، علی ربیعی گفت: متاسفانه با مساله خشکسالی رو به رو هستیم که زندگی مردم را با دشواری مواجه کرده است. زبانی توانا برای نشان دادن انقلاب و ارزش‌های انقلاب نداشتیم علی ربیعی ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان راور با بیان اینکه ما زبانی توانا برای نشان دادن انقلاب و […]

به گزارش خبرگزاری موج، علی ربیعی گفت: متاسفانه با مساله خشکسالی رو به رو هستیم که زندگی مردم را با دشواری مواجه کرده است.

زبانی توانا برای نشان دادن انقلاب و ارزش‌های انقلاب نداشتیم

علی ربیعی ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان راور با بیان اینکه ما زبانی توانا برای نشان دادن انقلاب و ارزش‌های انقلاب نداشتیم به ویژه برای نسل جدید و سیاه نمایی‌هایی که به جفا در این مسئله صورت گرفت، عنوان کرد: ما گفتیم دولت تدبیر هستیم و مثل اینکه جامعه و خداوند ما را با این صفت مورد آزمایش قرار می‌دهد، ما خواسته یا ناخواسته خشکسالی را شاهد هستیم و زندگی مردم را با دشواری مواجه کرده است. به دنبال ۴۰ سال عدم اندیشه درست در امور بازنشستگان، امروز ما باید با آن مواجه شویم.

خبر مهم  ناشنوایان شنیده نمی‌شوند

باید ۱۰ برابر گذشته کار کنیم

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه از دهه‌های گذشته بیکارانی که امید به یافتن شغل دارند، ما باید امروز پاسخ دهیم و بیش از هر زمان دیگری به سخت‌کوشی نیاز داریم، گفت: با مسائل نوین و کهنه شده مواجه هستیم و اگر بخواهیم در این دوره به مسؤولیت خود عمل کنیم، باید ۱۰ برابر گذشته کار کنیم، حق نداریم یک ریال را از دست بدهیم.

خبر مهم  اختلال در ارتباط روده و مغز یادگیری و حافظه را تحت تاثیر قرار می دهد

ربیعی اظهار کرد: نمی‌توان طوری تصمیم گرفت که در سایه آن تصمیم، آیندگان ما متضرر شوند، عقلانیت، سختکوشی و مدارا را سه اصلی می‌دانیم و ما باید آنها را در دستور کار و پیش‌ روی خود داشته باشیم تا بتوانیم به مسائل غلبه کنیم.

زندگی مردم

وی با اشاره به بازدید صورت گرفته از بیمارستان تامین اجتماعی راور گفت: بابت تاخیر در احداث این بیمارستان عذرخواهی می‌کنم، اما واقع این است که برخی مشکلات مالی و برخی گرفتارهای ناخودآگاه بود که باید جبران کنیم و از پیمانکار سه ماه خواستیم سریع‌تر کار را انجام دهد.

خبر مهم  14هزار و874 داوطلب کنکوری در خراسان شمالی رقابت کردند

صنعت زغال می‌تواند محور اشتغال در شهرستان راور باشد

ربیعی در مورد مشکلات حوزه زغال‌سنگ و با بیان اینکه در بحث زغال چرخه معیوب پیش آمد که باید آن را برطرف کنیم، افزود: قبول هم داریم که صنعت زغال می‌تواند محور اشتغال در شهرستان راور باشد. حقوق‌ها را هم باید طی برنامه‌ای به روز کنیم و در مورد بازنشستگی زودرس باید در کمیته فنی مورد بررسی قرار گیرد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

منبع:
آخرین اخبار سرویس پزشکی پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد