14:18:00 - چهارشنبه 14 فوریه 2018

دلایل ناباروری در ایران اعلام شد

دلایل ناباروری در ایران اعلام شد
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، دکتر ساغر صالح‌پور در حاشیه برگزاری دومین کنگره بین المللی چالش‌های بالینی در مامایی، زنان و نازایی اظهار کرد: نازایی در زنان و مردان وجود دارد که امروزه موفقیت‌های درمانی زیادی در این راستا حاصل شده است. وی افزود: اختلال در تخمک‌گذاری، مشکل در لوله رحمی و خود رحم […]

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، دکتر ساغر صالح‌پور در حاشیه برگزاری دومین کنگره بین المللی چالش‌های بالینی در مامایی، زنان و نازایی اظهار کرد: نازایی در زنان و مردان وجود دارد که امروزه موفقیت‌های درمانی زیادی در این راستا حاصل شده است.

وی افزود: اختلال در تخمک‌گذاری، مشکل در لوله رحمی و خود رحم همچنین آندومتریوز از دلایل عمده نازایی در زنان و مشکلات اسپرم شایع‌ترین دلیل ناباروری در مردان به شمار می‌رود.

خبر مهم  رتبه دانشگاه علوم پزشکی تبریز در کشور تنزل کرد

صالح‌پور با بیان اینکه موفقیت‌های درمانی زیادی در حوزه نازایی در ایران به دست آمده است، تصریح کرد: خوشبختانه همه درمان‌های دنیا در این زمینه در کشور وجود دارد و نیازی به اعزام بیماران به خارج نداریم.

دبیر اجرایی دومین کنگره بین المللی چالش‌های بالینی در مامایی، زنان و نازایی خاطرنشان کرد: حدود ۱۲ تا ۱۵ درصد زوج‌ها در کشور دچار ناباروری هستند که خوشبختانه مشابه کشورهای خارجی پیشرفته می‌توان درمان‌های لازم را برای آنها انجام داد.

خبر مهم  ورود ارز مجازی به بانکداری ونزوئلا
0/5 (0 نقد و بررسی)

منبع:
آخرین اخبار سرویس پزشکی پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد