16:32:27 - جمعه 11 دسامبر 2020

تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره سیمرغ

تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره سیمرغ
مهلت ارسال آثار به جشنواره سیمرغ تا ۱۵ بهمن تمدید شد.

به گزارش خبرنگار حوزه سلامت گروه علمی فرهنگی هنری خبرگزاری صدا و سیما به نقل از وبدا، مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره بین‌المللی سیمرغ خبر داد و گفت: به دلیل مشکلات ناشی از همه‌گیری و شیوع ویروس کرونا و همچنین تعطیلی دانشگاه‌ها مهلت ثبت و ارسال آثار به دبیرخانه یازدهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ تا ۱۵ بهمن تمدید شد.
دبیر یازدهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ وزارت بهداشت این جشنواره را محل تجلی استعداد‌های هنری و خلاقیت دانست و اضافه کرد: با توجه به مشکلاتی که به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشور وجود دارد درخواست‌های مختلفی برای تمدید این جشنواره صورت گرفت و ما با توجه به تعطیلی دانشگاه‌ها و دریافت بیشتر آثار اقدام به تمدید دریافت آثار کردیم. تمدید جشنواره تا ۱۵ بهمن بنا به درخواست دانشگاهیان و ادامه روند شیوع بیماری و همچنین فشرده بودن وظایف کارکنان درمان صورت گرفته است.
زائری‌لطف با اشاره به گستردگی فعالیت یازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی سیمرغ گفت: همواره در بخش ملی حضور کارکنان، استادان و هیأت‌های علمی را داشتیم، اما امسال بخش ملی به عنوان بستری برای حضور همه علاقه‌مندان این حوزه انتخاب شد و بدون استثنا آثار مختلف تمام هموطنان خود را می‌پذیریم.
وی با اشاره به تغییرات یازدهمین دوره این جشنواره گفت: تاکنون دهه اول برگزاری جشنواره بین‌المللی سیمرغ سپری شده است و هم‌اکنون در آستانه یازدهمین سال برگزاری باید این جشنواره به سمت کمال و بلوغ حرکت کند. ما جلسات آسیب‌شناسی برای بررسی نقاط ضعف و قوت دهمین دوره برگزار کردیم تا بتوانیم تدابیر کیفی بهتری را برای جشنواره بیاندیشیم.
یازدهمین جشنواره بین المللی «سیمرغ» با شعار “هر خانه، یک پایگاه سلامت” در پنج بخش تئاتر، فیلم، ادبی، هنر‌های تجسمی و موسیقی، برگزار خواهد شد.

خبر مهم  عادت‌های بدی که قبل از خواب نباید انجام داد

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

منبع:
آخرین اخبار سرویس پزشکی پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد