16:27:43 - چهارشنبه 21 فوریه 2018

تمامی هزینه های درمان ناباروری از سال ۹۷ تحت پوشش بیمه ها قرار می گیرد

تمامی هزینه های درمان ناباروری از سال ۹۷ تحت پوشش بیمه ها قرار می گیرد
به گزارش خبرگزاری موج، سعید نمکی معاون اجتماعی سازمان برنامه و بودجه امروز (چهارشنبه ۲ اسفند) در حاشیه برگزاری دومین سلامت مردان با محوریت ناباروری مردان گفت: سلامت مردان یکی از مباحث جدی در سطح بین المللی و کشورهای در حال توسعه است. وی با اشاره به اینکه کشور ما در زمینه کاهش آمار مرگ و میر […]

به گزارش خبرگزاری موج، سعید نمکی معاون اجتماعی سازمان برنامه و بودجه امروز (چهارشنبه ۲ اسفند) در حاشیه برگزاری دومین سلامت مردان با محوریت ناباروری مردان گفت: سلامت مردان یکی از مباحث جدی در سطح بین المللی و کشورهای در حال توسعه است.

وی با اشاره به اینکه کشور ما در زمینه کاهش آمار مرگ و میر کودکان و نوزادان و زنان باردار جزو کشورهای بسیار موفق منطقه است، افزود: ولی متاسفانه سلامت مردان تاکنون مغفول مانده است.

خبر مهم  سفر نوروزی و رمارم و یک کارشناس شهرداری به آفریقا

نمکی با بیان این مطلب که مردان کمتر به دنبال درمان بیماری های خود می روند، تاکید کرد: متاسفانه برنامه های مدونی را در این زمینه طراحی نکردیم.

وی در عین حال به بررسی مولفه های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی موثر بر سلامت مردان در وزارت بهداشت افزود: خوشبختانه برای درمان ناباروری مردان منابع کافی را پیش بینی کرده ایم.

خبر مهم  لارو درمانی؛ مهر پایان قطع عضو

معاون اجتماعی سازمان برنامه و بودجه با عنوان این مطلب که افزایش سن ازدواج یک مولفه اقتصادی و فرهنگی است و خیلی متوجه وزارت بهداشت نیست، گفت: با تلاش هایی که صورت گرفته و با همکاری وزارت بهداشت منابعی را برای تامین هزینه های درمان ناباروری از طریق پوشش بیمه ای تعریف کردیم که بر همین اساس از سال آینده تمامی هزینه های درمان ناباروری تحت پوشش بیمه ها قرار خواهد گرفت.

خبر مهم  یارانه ارزی داروها حذف نشده و نخواهد شد

0/5 (0 نقد و بررسی)

منبع:
آخرین اخبار سرویس پزشکی پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد