16:37:00 - چهارشنبه 21 فوریه 2018

بیمه ها هزینه های قلب مصنوعی را پوشش نمی دهند

بیمه ها هزینه های قلب مصنوعی را پوشش نمی دهند
به گزارش خبرنگار مهر، دکتر احمد امین بعدازظهر چهارشنبه در نشست خبری ششمین کنگره مشترک قلب و عروق ایران که قرار است از هشتم تا یازدهم اسفند در بیمارستان قلب شهید رجایی برگزار شود، گفت: متاسفانه ما تعداد زیادی از بیماران قلبی را به خاطر نداشتن دهنده قلب از دست می دهیم، در حالی که […]

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر احمد امین بعدازظهر چهارشنبه در نشست خبری ششمین کنگره مشترک قلب و عروق ایران که قرار است از هشتم تا یازدهم اسفند در بیمارستان قلب شهید رجایی برگزار شود، گفت: متاسفانه ما تعداد زیادی از بیماران قلبی را به خاطر نداشتن دهنده قلب از دست می دهیم، در حالی که قلب مصنوعی می تواند به کمک این بیماران بیاید.

خبر مهم  قطر پرستار ایرانی استخدام می کند

وی با اذعان به این مطلب که کشورهای منطقه از قلب مصنوعی استفاده می کنند، افزود: متاسفانه در ایران بیمه ها هنوز هزینه های قلب مصنوعی را تحت پوشش قرار نداده اند.

امین با اشاره به اینکه قلب مصنوعی جان خیلی از بیماران دچار نارسایی قلبی را نجات می دهد، تاکید کرد: هزینه قلب مصنوعی نسبت به هزینه های پیوند قلب کمتر است و این در حالی است که برای پیوند قلب، یک دهنده مرگ مغزی لازم است اما چنین شرایطی در قلب مصنوعی وجود ندارد.

خبر مهم  هوای گرم موجب تشدید خارش پوست می شود

در ادامه محمدمهدی پیغمبری دبیر علمی کنگره مشترک قلب و عروق ایران از حضور بیش از ۴ هزار نفر شرکت کننده در کنگره پیش رو خبر داد و گفت: ۹۰ سخنران داخلی به همراه ۵۰ سخنران خارجی در کنگره حضور دارند که ۳۰ نفر از مهمانان خارجی ما افراد غیرایرانی هستند.

خبر مهم  از آمادگی برای جشن پیروزی در فوتبال تا وضعیت سفید بازار دارو

وی با اشاره به حضور میهمانانی از ۱۵ کشور اروپایی، آمریکایی و آسیایی اظهار داشت: ۲۰۰ مقاله به این کنگره ارسال شده که در قالب سخنرانی و پوستر ارائه می شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)

منبع:
آخرین اخبار سرویس پزشکی پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد