11:44:34 - چهارشنبه 11 نوامبر 2020

با روی کار آمدن بایدن، قصد کناره گیری ندارم

با روی کار آمدن بایدن، قصد کناره گیری ندارم
مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی آمریکا گفت: در صورت رئیس جمهور شدن جو بایدن قصد کناره گیری ندارم.

شعار سال:آنتونی فائوچی مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی آمریکا گفت: در صورت رئیس جمهور شدن جو بایدن قصد کناره گیری ندارم.

فائوچی اواخر روز دوشنبه به سی ان ان گفت که وی از سال ۱۹۸۴ زیر نظر شش رئیس جمهور مختلف در سمت خود خدمت کرده است و به دنبال ترک پست خود نیست.

فائوچی اظهار داشت: “من قصد ندارم از سمتم کناره گیری کنم. این یک کار مهم است و هدف من این است که به مردم آمریکا خدمت کنم، صرف نظر از این که چه دولتی روی کاری باشد. ”

خبر مهم  کرونا در ایران جهش پیدا کرده است

این متخصص برجسته در حوزه بیماری‌های عفونی آمریکا تاکنون چندین بار با دونالد ترامپ رئیس جمهور در دوره شیوع بیماری همه گیر کووید ۱۹ درگیر شده است. در ۲ نوامبر، ترامپ به طرفداران خود گفت که ممکن است فائوچی را برکنار کند، اگرچه رئیس جمهور گفت که برای هر تصمیمی در این خصوص تا پس از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، که به نظر می‌رسد ترامپ در آن شکست خورده باشد، منتظر خواهد ماند.

خبر مهم  آشنايي چهل ساله با سرپرست وزارت بهداشت

رسانه‌های آمریکایی بایدن را برنده انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا اعلام کردند، که در پی آن، بایدن گفت که با کووید ۱۹ با روشی علمی مقابله خواهد کرد و تیم انتقالی او روز دوشنبه از کار گروه جدید مقابله با این بیماری همه گیر رونمایی کرد.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری صدا و سیما ، تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۹ ، کدخبر: ۲۹۰۶۲۱۳ ،www.iribnews.ir

خبر مهم  اورژانس ۳۰ درصد مزاحم تلفنی دارد

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

منبع:
آخرین اخبار سرویس پزشکی پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد