3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970

ايران مقام نخست توليد علم در نشر مقالات منطقه خاورميانه را دارد

ايران مقام نخست توليد علم در نشر مقالات منطقه خاورميانه را دارد
قاضي زاده هاشمي در ديدار با همتاي تايلندي خود؛ خبرگزاري آريا-وزير بهداشت: ايران مقام نخست توليد علم در نشر مقالات منطقه خاورميانه را دارد و مقام شانزدهم را در isi (اي اس آي) داريم.به گزارش خبرگزاري آريا، سيد حسن قاضي زاده هاشمي در ديدار با همتاي تايلندي خود افزود: اراده سياسي قوي براي […]قاضي زاده هاشمي در ديدار با همتاي تايلندي خود؛

ايران مقام نخست توليد علم در نشر مقالات منطقه خاورميانه را دارد

خبرگزاري آريا-وزير بهداشت: ايران مقام نخست توليد علم در نشر مقالات منطقه خاورميانه را دارد و مقام شانزدهم را در isi (اي اس آي) داريم.
به گزارش خبرگزاري آريا، سيد حسن قاضي زاده هاشمي در ديدار با همتاي تايلندي خود افزود: اراده سياسي قوي براي همکاري ميان دو کشور وجود دارد و ما از مقامات تايلند تشکر مي‌کنيم که بعد از برجام زمينه‌هاي همکاري را با ايران گسترش داده اند.
وي گفت: اشتراکات زيادي در حوزه سلامت ميان ايران و تابلند وجود دارد و اميدواريم در مدت ۶ ماه آينده شاهد اتفاقات خوبي در نظام سلامت دو کشور باشيم.
قاضي زاده هاشمي افزود: امروز بيش از ۹۲ درصد مردم ايران تحت پوشش بيمه هستند که ۵۰ درصدشان رايگان بيمه شده اند و ما در ۹۰۰ بيمارستان سطح کشورمان خدمات ارائه مي‌کنيم.
وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشکي گفت: ۶ هزار مرکز جامع سلامت در ايران وجود دارد و نزديک به ۸۰ درصد خدمات سلامت را در ايران، دولت ارائه مي‌کند که اين از نقاط ضعف ماست و پيگير خريد خدمت از بخش خصوصي هستيم تا بجاي تصدي گري بر نظارت‌ها بيافزايم.

خبر مهم  چه خطراتی سلامت سالمندان را تهدید می‌کنند؟
0/5 (0 نقد و بررسی)

منبع:
آخرین اخبار سرویس پزشکی پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد