3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970

ارائه آخرين دستاورد‌هاي علمي و تحقيقاتي در حوزه دهان و دندان

ارائه آخرين دستاورد‌هاي علمي و تحقيقاتي در حوزه دهان و دندان
خبرگزاري آريا-رئيس سومين همايش سلامت دهان و اپيدميولوژي گفت: آخرين دستاورد‌هاي علمي و تحقيقاتي پژوهشگران کشور در حوزه سلامت دهان و دندان در اين همايش ارائه مي‌شود.به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از روابط عمومي سومين همايش سلامت دهان و دندان و اپيدميولوژي؛ دکتر حسين حصاري افزود: اين همايش با حضور حدود ۵۰۰ دندانپزشک برجسته […]

ارائه آخرين دستاورد‌هاي علمي و تحقيقاتي در حوزه دهان و دندان

خبرگزاري آريا-رئيس سومين همايش سلامت دهان و اپيدميولوژي گفت: آخرين دستاورد‌هاي علمي و تحقيقاتي پژوهشگران کشور در حوزه سلامت دهان و دندان در اين همايش ارائه مي‌شود.
به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از روابط عمومي سومين همايش سلامت دهان و دندان و اپيدميولوژي؛ دکتر حسين حصاري افزود: اين همايش با حضور حدود ۵۰۰ دندانپزشک برجسته کشور در روز‌هاي دوم تا چهارم اسفند در دانشکده دندانپزشکي دانشگاه علوم پزشکي تهران برگزار خواهد شد، که در آن، آخرين دستاورد‌هاي علمي و تحقيقاتي پژوهشگران کشور در حوزه سلامت دهان و دندان مورد بحث و تبادل نظر قرار مي‌گيرد.
وي گفت: در حاشيه اين همايش براي نخستين بار، جشنواره سلامت دهان با عنوان «دندان سالم، لبخند زيبا» با تمرکز بر گروه کودکان و نوجوانان برگزار مي‌شود و از برنامه‌هاي تدارک ديده شده در اين جشنواره مي‌توان به برگزاري مسابقات نقاشي، عکاسي و اجراي نمايش‌هاي مفرح آموزشي اشاره کرد.
حصاري با بيان اينکه اين همايش با هدف تعامل بين مسئولان، صاحب نظران و متخصصان دهان و دندان و همچنين آشنايي با آخرين روش‌هاي پيشگيري از بيماري‌هاي دهان و کنترل آن‌ها برگزار مي‌شود، افزود: برنامه‌هاي اين همايش به خصوص براي آن دسته از دندانپزشکان که به سرنوشت دندانپزشکي و سلامت دهان کشور علاقه‌مند هستند، جذاب و مورد توجه خواهد بود.
وي گفت: برگزاري چنين برنامه‌هاي تخصصي مي‌تواند ضمن تبادل اطلاعات، باعث پديد آوردن ايده‌هاي جديد در اين حوزه باشد، موضوعي که بي شک باعث ارتقاي جايگاه علمي ايران در حوزه دندانپزشکي خواهد شد.
وي با اشاره به اهداف برگزاري اولين جشنواره سلامت دهان و دندان افزود: آشنايي بيشتر دانش آموزان و خانواده‌ها با بيماري‌هاي دهان و دندان و راه‌هاي جلوگيري از پوسيدگي دندان، پيشگيري از بيماري‌هاي بافت‌هاي نگهدارنده دندان و معرفي محصولات باکيفيت بهداشت دهان از برنامه‌هاي اين جشنواره است.
حصاري افزود: بر اساس برنامه ريزي‌هاي صورت گرفته، برنامه معاينه و مشاوره دهان و دندان ويژه بازديدکنندگان توسط استادان و دانشجويان تخصصي دندانپزشکي دانشگاه علوم پزشکي تهران و شهيد بهشتي به صورت رايگان براي مخاطبان اين جشنواره نيز انجام خواهد شد.
جشنواره سلامت دهان و اپيدميولوژي از دوم تا چهارم اسفند در دانشکده دندانپزشکي دانشگاه علوم پزشکي تهران برگزار مي‌شود.

خبر مهم  ضرورت اقدامات لازم در جهت سلامت مردم
0/5 (0 نقد و بررسی)

منبع:
آخرین اخبار سرویس پزشکی پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد