11:00:15 - دوشنبه 19 فوریه 2018

آمار اهدای خون کاهش یافته/ توصیه به هموطنان

آمار اهدای خون کاهش یافته/ توصیه به هموطنان
به گزارش خبرنگار مهر، ایرج حریرچی روز دوشنبه در ابتدای نشست خبری گفت: در هواپیمای تهران_یاسوج تعدادی از همکاران پزشک و پرستار حضور داشتند که برای ارائه خدمت به یاسوج می‌ رفتند. وی گفت: دکتر شاپور یاری پور به همراه همسرشان که پرستار هستند و فرزندشان همچنین خانم فاطمه دالوندی که دانشجوی پزشکی بودند، مژگان نظری […]

به گزارش خبرنگار مهر، ایرج حریرچی روز دوشنبه در ابتدای نشست خبری گفت: در هواپیمای تهران_یاسوج تعدادی از همکاران پزشک و پرستار حضور داشتند که برای ارائه خدمت به یاسوج می‌ رفتند.

وی گفت: دکتر شاپور یاری پور به همراه همسرشان که پرستار هستند و فرزندشان همچنین خانم فاطمه دالوندی که دانشجوی پزشکی بودند، مژگان نظری دانشجوی پزشکی، دکتر کردی که دکترای روانشناسی داشتند و استاد مهمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج بودند، سکینه کاظمی دانشجوی پرستاری، علیرضا جامه ای دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی تهران، نرگس خوبانی و فرزندان شان که همسر و پسران دکتر دانشی جراح مغز و اعصاب بودند در این هواپیما حضور داشتند

خبر مهم  تشخیص زودهنگام سرطان ریه با آزمایش خون

حریرچی گفت: در منطقه با بالگردهای اورژانس و سایر نیروها، عملیات تجسس در حال انجام است و در حال حاضر ١٠٠ نیروی اورژانس و ٤٠ آمبولانس و یک اتوبوس آمبولانس در محل حادثه حضور دارند.

وی خواستار حضور هموطنان در مراکز انتقال خون شد و گفت: آمار اهدای خون با توجه به شرایط جوی به ویژه در تهران کاهش یافته است.

خبر مهم  ALS غم انگیزترین بیماری عصبی عضلانی

وی افزود: با توجه به افزایش اعمال جراحی در ماه پایانی سال، نیاز به خون در مراکز درمانی افزایش می یابد.

حریرچی ادامه داد: انتظار می رود با توجه به نیاز بیماران به خون، هموطنان با مراجعه به مراکز انتقال خون، در این امر خیر سهیم شوند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر مهم  برگزاری اولین جشنواره فرهنگی ورزشی پرستاران استان هرمزگان و یادمان شهید پرستار اسدالهی

منبع:
آخرین اخبار سرویس پزشکی پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد