11:18:36 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018

آغازعملیات اجرایی احداث مرکز خدمات جامع سلامت و پایگاه اورژانس قم

آغازعملیات اجرایی احداث مرکز خدمات جامع سلامت و پایگاه اورژانس قم
به گزارش خبرگزاری موج از قم، عملیات اجرایی احداث مرکز خدمات جامع سلامت و پایگاه اورژانس ۱۱۵ قم همزمان با ایام الله دهه فجر در قم آغاز شد.  رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم، در این مراسم که با حضور استاندار قم برگزار شد گفت: این مراکز در زمینی به متراژ ۴۵۰ متر و به ارزش […]

به گزارش خبرگزاری موج از قم، عملیات اجرایی احداث مرکز خدمات جامع سلامت و پایگاه اورژانس ۱۱۵ قم همزمان با ایام الله دهه فجر در قم آغاز شد.

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم، در این مراسم که با حضور استاندار قم برگزار شد گفت: این مراکز در زمینی به متراژ ۴۵۰ متر و به ارزش تقریبی ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان توسط حاج آقا تولیتی خیر محترم واگذار شده است.

خبر مهم  کمبود خون در اسفند ماه/مراکز خون‌گیری در نوروز فعال است

وی بیان داشت: عملیات احداث این مرکز نیز توسط حاج آقا محرابی و حاج آقا عبدالهی دیگر خیران سلامت استان احداث می شود که منشا خیر و برکت خواهد بود.

ایرانی خواه به نقش بارز خیرین حوزه سلامت اشاره کرد و گفت: خیرین نقش موثری در امر سلامت و بهداشت دارند که همواره شاهد این نقش در سطح استان هستیم.

خبر مهم  متاسفانه روحانی تعامل ضعیفی با مجلس دارد

آغازعملیات اجرایی احداث مرکز خدمات جامع سلامت و پایگاه اورژانس قم

استاندار قم نیز، طی سخنانی به نقش بارز خیرین اشاره کرد و گفت: نقش خیرین در توسعه و عمران استان خصوصا در بخش سلامت چشمگیر است.

بدون کمک مردم، دولت نمی تواند مسائل زیرساختی کشور را مرتفع کند

سید مهدی صادقی با بیان اینکه بدون کمک مردم، دولت نمی تواند مسائل زیرساختی کشور را مرتفع کند افزود: خداوند متعال پاسخگوی صدقه ی جاریه و عمل خیر این عزیزان خواهد بود.

خبر مهم  نجات بیماران با کارخانه تولید سلول انسانی

شایان ذکر است این مرکز سلامت و پایگاه اورژانس، طی دوسال، با اعتبار معادل ۴۲ میلیارد ریال و در زمینی به مساحت ۴۵۰ متر مربع در خیابان ۷۵ متری عمار یاسر توسط خیرین نیکوکار ساخته خواهد شد.

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

منبع:
آخرین اخبار سرویس پزشکی پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد